ISO 9001 Gazele Biznesu 2012 Diament miesięcznika Forbes 2016

Praktyki i staż

Jeśli chcesz rozpocząć lub kontynuować karierę w branży logistycznej… Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym zespole… Jeśli chcesz dzielić swoją pasję z innymi…

Praktyki w firmie FF Fracht skierowane są do młodych osób, które planują rozpocząć karierę zawodową. Dają one możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia, przydatnego w przyszłym życiu zawodowym. Umożliwiają poznanie specyfiki pracy w danym zawodzie, co ułatwia podjęcie świadomej decyzji o przyszłej karierze zawodowej.

Celem praktyk w FF Fracht jest zapoznanie się z zadaniami, wykonywanymi na wybranym stanowisku (np. spedytor, księgowa), głównie przez realizowanie prac zleconych przez osobę koordynującą praktyki.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji do odpowiedniego oddziału przedsiębiorstwa wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r., Dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883″

Obecnie poszukujemy: Praktykanta / stażystę w dziale spedycji

Podstawowe obowiązki:

  • wsparcie dla spedytora w codziennej obsłudze ładunków
  • prace administracyjne

Wymagania:

  • zaangażowanie, chęć rozwoju i nauki
  • znajomość języka obcego będzie mile widziana

Wymagania:

  • możliwość poznania systemu transportowego w praktyce
  • rozwój osobisty i zawodowy w międzynarodowej firmie
  • premia finansowa