ISO 9001 Gazele Biznesu 2012 Diament miesięcznika Forbes 2016

Działy

1

Dział Handlowy zwiń

Jagoda Dulniawka
Jagoda Dulniawka

Specjalista ds. Sprzedaży i Komunikacji

jagoda.dulniawka@fracht.pl

T +48 713 490 328
F +48 71 722 32 02

Jakub Karoń
Jakub Karoń

Dyrektor Handlowy

jakub.karon@fracht.pl

T +48 713 490 320
F +48 71 722 32 02

2

Dział Spedycji i Transportu Drogowego zwiń

Karina Wyszomierska
Karina Wyszomierska

karina.wyszomierska@fracht.pl

T +48 607 495 301
T +48 713 490 315
F +48 717 223 658

Rafał Michalec
Rafał Michalec

Kierownik Oddziału Wrocław

rafal.michalec@fracht.pl

T +48 71 349 03 42
F +48 71 722 32 84

Agnieszka Sielska
Agnieszka Sielska

Zastępca Kierownika Oddziału Wrocław

agnieszka.sielska@fracht.pl

T +48 71 349 03 23
F +48 71 722 36 62

Paweł Misiąg
Paweł Misiąg

Spedytor

pawel.misiag@fracht.pl

T +48 71 349 03 46
F +48 71 722 36 56

Andrzej Kubiak
Andrzej Kubiak

Spedytor

andrzej.kubiak@fracht.pl

T +48 71 349 03 48
F +48 71 722 36 58

3

Dział Spedycji Morskiej i Lotniczej zwiń

Paula Grzywnowicz
Paula Grzywnowicz

Spedytor morski

paula.grzywnowicz@fracht.pl

T +48 607 492 282
T +48 58 526 40 13

4

Dział Logistyki Mebli zwiń

Piotr Słomski
Piotr Słomski

Kierownik

piotr.slomski@fracht.pl

T +48 71 349 03 47
F +48 71 722 36 57

Agnieszka Kiećko
Agnieszka Kiećko

Z-ca Kierownika

agnieszka.kiecko@fracht.pl

T +48 71 349 03 43
F +48 71 722 36 53

5

Transport Ponadgabarytowy zwiń

Karolina Winiecka
Karolina Winiecka

Specjalista ds. Drogowych Przewozów Ponadgabarytowych

karolina.winiecka@fracht.pl

T +48 61 624 74 15
F +48 61 624 74 17

Jagoda Dulniawka
Jagoda Dulniawka

Specjalista ds. Sprzedaży i Komunikacji

jagoda.dulniawka@fracht.pl

T +48 713 490 328
F +48 71 722 32 02

6

Dział Księgowy zwiń

Rozliczenia: kontakt dla przewoźników
Rozliczenia: kontakt dla przewoźników

przewoznicy@fracht.pl

T +48 71 349 03 14
F +48 71 349 03 36

Kontakt dla klientów
Kontakt dla klientów

T +48 71 3490 340
T +48 71 3490 322
F +48 71 349 03 36

Lidia Miśkiewicz
Lidia Miśkiewicz

Główna Księgowa

lidia.miskiewicz@fracht.pl

F +48 71 349 03 36

7

Dział Jakości zwiń

Grzegorz Maciążek
Grzegorz Maciążek

Specjalista ds. Doskonalenia Procesów

grzegorz.maciazek@fracht.pl

T +48 71 349 03 13
F +48 71 349 03 32

8

Dział Zarządzania Flotą zwiń

Łukasz Wyrwicz
Łukasz Wyrwicz

Kierownik

lukasz.wyrwicz@fracht.pl

T +48 71 349 03 49
F +48 71 722 36 59

Tatiana Getmanchuk
Tatiana Getmanchuk

Koordynator Transportu

tatiana.getmanchuk@fracht.pl

T +48 71 349 03 41
T +48 607 495 774
F +48 71 722 32 83

Agnieszka Krasicka
Agnieszka Krasicka

Specjalista d/s Controllingu Floty

agnieszka.krasicka@fracht.pl

T +48 71 349 03 19
F +48 71 349 03 33

Janusz Bolak
Janusz Bolak

Kierownik

janusz.bolak@fracht.pl

T +48 71 349 03 11
F +48 71 722 32 85

9

Zarząd zwiń

Paweł Dubaniewicz
Paweł Dubaniewicz

Prezes Zarządu

pawel.dubaniewicz@fracht.pl

F +48 71 722 36 51