ISO 9001 Gazele Biznesu 2012 Diament miesięcznika Forbes 2016

Aktualności

Ponadgabaryt AMICA jedzie z nami

19Mar
2015

Jedna z największych  firm branży AGD w Polsce powierzyła nam zorganizowanie przewozu ponadgabarytowego maszyny wraz z osprzętem z wykorzystaniem specjalistycznego taboru. Obsługa polegała na odpowiednim zabezpieczeniu i wyborze ponadnormatywnych środków transportowych dopasowanych do wymiarów maszyn oraz zagwarantowaniu określonej liczby samochodów do przewozu pozostałych akcesoriów.

Zlecono nam  przewóz między innymi urządzenia ważącego ponad 12 ton o wymiarach dł. 6m x szerokość 3,5m oraz wysokość 3,5m.
Do tego celu wykorzystano transport specjalistyczny koordynowany przez profesjonalnego pilota. Trasa liczyła ponad 900 km a sam transport odbywał się nocą.
Dodatkowo zadbaliśmy o pełną obsługę gwarantującą bezpieczny przejazd przez wybrane landy niemieckie oraz w imieniu Klienta wykupiliśmy polisę ubezpieczeniową od wszelkiego ryzyka. Transport  trwał 4 dni i zakończył się z chwilą dostarczenia wszystkich elementów w miejscu i w czasie wskazanym przez klienta. Wymagało to od nas pełnej synchronizacji dostaw.

Cały projekt był koordynowany przez nasz poznański oddział pod pilnym okiem naszego Specjalisty ds Drogowych Przewozów Ponadgabarytowych oraz kierownika oddziału w Poznaniu. Warto spojrzeć jak to wyglądało…