ISO 9001 Gazele Biznesu 2012 Diament miesięcznika Forbes 2016

Aktualności

Wszystko dla dzieci

02Cze
2015

W tegorocznych obchodach Dnia Dziecka mieliśmy przyjemność towarzyszyć  podopiecznym z dwóch wrocławskich domów  dla Dzieci Towarzystwa "Nasz Dom", kibicując wrocławskim Outlaws  podczas towarzyskiego meczu amerykańskiego futbolu.  Organizatorzy w ciekawy sposób ujęli całość wydarzenia poniżej…

„31 maja 2015 roku upłynął pod znakiem sportowych emocji. To wyjątkowe wydarzenie powstało z myślą o o tych dużych, jak i małych kibicach. A przede wszystkim, z myślą o podopiecznych dwóch wrocławskich domów dla Dzieci Towarzystwa "Nasz Dom" (Dom przy ulicy Storczykowej i Zagrodniczej). To specjalnie dla dzieciaków, w niedzielne popołudnie na stadionie Oławska, zmierzyli się ze sobą zawodnicy wrocławskiego klubu futbolu amerykańskiego Outlaws Wrocław z zawodnikami Green Ducks Radom. Obok sporej dawki amerykańsko - polskiego ducha walki- Outlaws pokonali swoich rywali wynikiem 46-12 - goście mieli okazję zobaczyć występy cherleaderek, poznać zasady gry od podszewki czy też wykonać pamiątkowe zdjęcie z wydarzenia w wyjątkowej fotobudce.

Nie zabrakło też atrakcji dla najmniejszych gości - od dmuchanego zamku, po stoiska z watą cukrową i popcornem, malowanie twarzy, na zabawach i konkursach kończąc. Nie zabrakło również dobrego jedzenia prosto z rodem amerykańskich foodtrucków. Dodatkowo, nasi podopieczni w wydarzenia odjechali z masą prezentów, w tym tych ufundowanych przez Fracht - dziękujemy! Miło jest nam również przekazać informację, że dochód z imprezy został przeznaczony na sfinansowanie wyjazdu wakacyjnego dla dzieci.”