ISO 9001 Gazele Biznesu 2012 Diament miesięcznika Forbes 2016

Referencje

PZT S.A.

PZT S.A.

Polecam firmę FF Fracht Sp. z o.o. jako profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Zlecenie transportu zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami, w wyznaczonym terminie. Zapewnione pojazdy były w bardzo dobrym stanie technicznym.

Realizacja zlecenia polegała na:

 • zapewnieniu pojazdów na załadunku i rozładunku w ściśle określonej kolejności przyjazdu;
 • zorganizowaniu ostępów czasowych pomiędzy przyjazdem poszczególnych pojazdów;
 • stałym kontakcie przez okres realizacji zlecenia

.

Pan Mateusz Łukaszewicz – spedytor odpowiedzialny za realizacje zlecenia- zapewnił sprawny przepływ informacji. Na bieżąco informował  nas o lokalizacji pojazdów.
Współpraca z Panem Mateuszem przebiegała w sposób kulturalny, profesjonalny i bezproblemowy.
Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonywanej usługi.

Zobacz

Mateusz Bilski
, Inżynier Projektu

Mestil Sp. z o.o.

Mestil Sp. z o.o.

Zakład Mechaniczny Mestil Sp. z o.o.  pragnie wyrazić swoja pozytywną opinię na temat współpracy z firmą FF Fracht Sp. z o.o.

Firma FF Fracht jest naszym partnerem w usługach transportowo-logistycznych w zakresie transportów międzynarodowych i krajowych, transportów ponadnormatywnych oraz organizacji i pomocy w rozwiązywaniu zagadnień logistycznych.

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wykonania powierzonego ostatnio firmie FF Fracht zadania transportowego-ponadgabarytowego, polegającego na dostawie 106-tonej prasy, która odbyła się w kwietniu 2016 r. w relacji Chesterfield (Anglia) – Gdynia.
Obsługa polegała na odpowiednim dopasowaniu środka transportu pod wymiar i wagę urządzenia oraz na całej organizacji logistycznej z uwzględnieniem potrzeb.

Szczególnie ważnym aspektem we współpracy dla firmy ZM Mestil jest bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb naszych oraz naszych klientów.
Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę FF Fracht Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera logistycznego, przede wszystkim za fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby pracowniczej.
To wszystko stanowi doskonalą wizytówkę firmy.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez FF Fracht Sp. z o.o. tym, którzy poszukują solidnego partnera we współpracy.

Zobacz

Leszek Korban, Dyrektor Przygotowania Produkcji

Interminglass

Interminglass

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę FF Fracht sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Projekt ten, ściśle określony w czasie obejmował:

 • Transport na naszym zleceniu
 • Rozładunki wymagające specjalistycznego sprzętu
 • Elastyczność transportu

Firma FF Fracht zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu na bieżąco jesteśmy informowani o realizacji poszczególnych transportów, a ich usług świadczone są przez doświadczonych i kulturalnych specjalistów zarówno z obszarów operacyjnych jak i handlowych – cechy te są niezbędne w utrzymaniu dalszych kontaktów biznesowych.

Firma FF Fracht w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy.

W związku z powyższym otwarcie mogę polecić firmę FF Fracht jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie transportu.

Zobacz

Dariusz Dul, Wiceprezes Zarządu

Mazak

Mazak

Firma Yamazaki Mazak Central Europe pragnie wyrazić zadowolenie z wykonania powierzonego formie FF Fracht zadania transportowego, polegającego na dostawie maszyn na targi MachTool, które odbyły się w czerwcu 2015r w Poznaniu.

Obsługa polegała na odpowiednim dopasowaniu środków transportowych pod wymiary urządzeń, transporcie maszyn i dostaw zgodnie z grafikiem budowy stoisk targowych.

FF Fracht obsługiwał transport na targi z Węgier, Belgii i Polski.

Zlecenie zostało profesjonalnie wykonane, a pracownicy Państwa firmy wykazali się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Jesteśmy usatysfakcjonowani z wykonania tak ważnego i trudnego zlecenia, tym samym chcemy polecić FF Fracht Oddział Poznań jako rzetelnego i wiarygodnego partnera.

Zobacz

Dr Inż. Tadeusz Szczepanik, Dyrektor Oddziału w Polsce

Amica Wronki S.A.

Amica Wronki S.A.

Amica Wronki S.A. pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą FF Fracht Sp. z o.o., ul. Biała 1, 07-300 Ostrów Mazowiecka. Firma ta jest naszym partnerem w ramach realizacji usług transportowo-logistycznych w zakresie:

 • transportów międzynarodowych i krajowych samochodami od 1 do 24 ton, w eksporcie na terenie DE, FR, ES, TR, BG
 • realizacji dostaw ekspresowych i ściśle terminowych,
 • transportów ponadgabarytowych i specjalistycznych,
 • organizacji i pomocy w rozwiązaniu logistycznych zagadnień.

Współpracując z nami, firma FF Fracht Sp. z o.o. udowodniła, że jest sprawdzonym, rzetelnym i godnym zaufania przewoźnikiem i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji procesu dostaw.

Współpracę z FF Fracht Sp. z o.o. możemy szczerze podsumować jako udaną i godną polecenia.

Zobacz

Iwona Kowala, Kierownik Transportu

Alois Dallmayr

Alois Dallmayr

Mamy przyjemność poinformować, że firma FF Fracht Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowii Mazowieckiej, a biurami we Wrocławiu, Białymstoku i Hajnówce, Suwałkach jest naszym wieloletnim partnerem w ramach realizacji usług transportowo–logistycznych w zakresie:

 • transportów międzynarodowych i krajowych samochodami od 1 do 24 ton, w eksporce i imporcie na terenie całej Europy,
 • realizacji dostaw ekspresowych i w systemie doładunków "door to door",
 • oraganizacji i pomocy w rozwiązywaniu logistycznych zagadnień, związanych między innymi z rozładunkiem 1-18 miejsc.

Współpracując z naszą firmą FF Fracht udowodnił, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania firmą spedycyjno–przewozową. Zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji procesu dostaw.

Zobacz

Krzysztof Drobek, Prezes Zarządu

Nestle Polska S.A.

Nestle Polska S.A.

Chcemy ​wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę FF Fracht Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowii Mazowieckiej. Nasza współpraca trwa już ponad rok.

Podstawą kontaktów z Firmą FF Fracht jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera.

Do wyboru Firmy FF Fracht spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne jak oferowana przez Fracht wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez FF Fracht Sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.

Zobacz

Alina Sekutowicz, Kierownik Administracji Sprzedaży

Saint–Gobain Polska Sp. z o.o.

Saint–Gobain Polska Sp. z o.o.

Firma Saint–Gobain Polska Sp. z o.o. oddział Glassolution w Jaroszowcu ma przyjemność poinformować, że firma FF Fracht Sp. z o.o. z siedzibą w ostrowii mazowieckiej, a biurami we Wrocławiu, Białymstoku i Hajnówce Suwałkach jest naszym partnerem w ramach realizacji usług transportowo–logistycznych w zakresie:

 • transportów międzynarodowych samochodami od 1 do 24 ton, w eksporcie na terenie Europy,
 • realizacji dostaw ekspresowych,
 • organizacji i pomocy w rozwiązywaniu logistycznyc zagadnień, związanych z transportem.

Współpracując z naszą firmą FF Fracht udowodnił, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania firmą spedycyjno–przewozową. Zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonaly partner w realizacji procesu dostaw.

Zobacz

Joanna Wyrwas, Kierownik ds. Logistyki

Fabryka Mebli Forte S.A.

Fabryka Mebli Forte S.A.

Firma FF Fracht Sp. z o.o., z siedzibą w Ostrowii Mazowieckiej jest długoletnim strategicznym partnerem Grupy Fabryki Mebli FORTE S.A., w zakresie usługi transportowej oraz wsparcia procesow logistycznych. Dzięki profesjonalnej realizacji usług, doskonałemu kontaktowi, obecnie współpraca obejmuje już bardzo szeroki zakres:

 • Drogowy transport międzynarodowy (realizacja transportów całopojazdowych oraz częściowych, z wieloma miejscami rozładunku)
 • Drogowy transport krajowy (obsługa transportu międzyzakładowego, dystrybucja krajowa)
 • Transport morski (organizacja importów oraz eksportów)
 • Międzynarodowe oraz krajowe przesyłki specjalizowane (przesyłki ekspresowe, obsługa targów oraz ekspozycji)
 • Realizacja innych projektów z zakresu działalności Grupy, w obszarze wymagającym wsparcia transportowo–logistycznego

Wieloletnia współpraca oraz dziesiątki wspólnie rozwiązanych problemów, zrealizowanych projektów, pozwalają mi jednoznacznie wyróżnić FF Fracht Sp. z o.o. z grona innych firm z branży transportowo–logistycznej. Wysoka jakość usług, rzetelności, profesjonalizm, to niektóre z cech charakteryzujących wykonywane usługi. Szczególnie ważnym aspektem dla Grupy Fabryk mebli "Forte" S.A. we współpracy jest bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb naszych oraz naszych klientów.

Z całą pewnością, mogę polecić firmę FF Fracht Sp. z o.o., jako partnera godnego zaufania.

Zobacz

Marcin Ussorowski, Dyrektor logistyki