ISO 9001 Gazele Biznesu 2012 Diament miesięcznika Forbes 2016

O nas

Nasz świat to ciągły ruch. Nieustanna wędrówka tysięcy towarów po całej Europie, Azji i obu Amerykach. Nasz świat to projekty naszych klientów i codzienne starania aby stale pozytywnie zaskakiwać Was naszym zaangażowaniem.

Wszystko zaczęło się 20 lat temu. W 1992 roku dwóch przyjaciół z pasji do transportu zaryzykowało swoje oszczędności kupując dwa pierwsze ciągniki siodłowe. Dziś posiadając ponad 50 samochodów ciężarowych, pasją zarażamy się nawzajem – właściciele, zarząd i ponad stu pracowników. Tworzymy zespół, który pracuje na partnerskich zasadach, dzięki czemu łatwiej nam jest przekonać do współpracy przewoźników, którzy budują z nami nowoczesną flotę ponad 300 pojazdów.

Aby być bliżej naszych klientów i skutecznie współorganizować ich łańcuchy dostaw zbudowaliśmy sieć oddziałów na terenie Polski oraz prężnie rozwijający się oddział w Niemczech.

Gazele Biznesu, Gepard Biznesu, Diament miesięcznik Forbes

Zależy nam na jakości naszych usług, dlatego nie boimy się inwestować we wszystkich obszarach naszej działalności. Aby efektywnie zarządzać procesami logistycznymi korzystamy z najlepszych systemów  informatycznych i telematycznych, zawsze kupujemy najnowocześniejsze samochody. Ale tak naprawdę dumni jesteśmy z ludzi – oni są największą wartością naszej firmy.

Najwyższe kompetencje naszych spedytorów są gwarancją profesjonalizmu i rzetelności naszych usług. Dbając o pracowników, o ich rozwój i kwalifikacje, dbamy jednocześnie o naszych klientów.

 

Staramy się aby FF Fracht Sp. z o.o. była jedną z dynamiczniej rozwijających się firm w branży transportowo-logistycznej. O tym, że nasza firma z roku na rok umacnia swoją pozycję świadczą wysokie noty w rankingach i wyróżnienia takie jak „Diamenty Forbsa" „Gazela Biznesu” czy „Gepard Biznesu”. Mamy świadomość, że to naszym klientom zawdzięczamy ten rozwój. To w końcu oni od 20 lat zlecają nam przewozy najróżniejszych produktów. Każdy klient to osobna historia, każdy projekt to kolejne doświadczenie. Dziś o transporcie wiemy już bardzo wiele i z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Czujemy się współodpowiedzialni za nasze otoczenie. Dlatego wszystkie nasze pojazdy spełniają europejskie normy ekologiczne Euro 5. Wspieramy edukację młodzieży. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych oraz Stowarzyszenia Najlepsza Droga.

Witamy na naszej stronie i zapraszamy do współpracy!Nasze atuty

  • Indywidualne podejście do każdego Klienta
  • Elastyczność i skuteczność
  • Atrakcyjne stawki i przejrzystość rozliczeń
  • Kompleksowość obsługi
  • Globalny zakres
  • Jakość i terminowość
  • Profesjonalne wsparcie