TRANSPORT CHŁODNICZY

Jaka jest najlepsza temperatura? Dla nas to ta, którą możemy dowolnie dostosować do potrzeb Klientów.

Dzięki nowoczesnej flocie możemy kontrolować ją od -25°C do +25°C i monitorować przewożony ładunek przez 24 h. To sprawia, że transport ładunków chłodniczych nie stanowi dla nas problemu.
 
Z kim współpracujemy? Od wielu lat wozimy produkty do sklepów, marketów i znanych na całym świecie marek. Na terenie całej Europy przewozimy między innymi warzywa, owoce, mięso, ryby, wyroby cukiernicze, a także rośliny i inne produkty wymagające określonej temperatury.

Pomarańcze w czekoladzie

Transport Chłodniczy

Czekoladowe pomarańcze 

Szczególna ostrożność, pomiar temperatury na każdej palecie i monitorowanie wilgotności przez 24 h – to brzmi jak przewóz… czekoladowych pomarańczy. Właśnie w takich warunkach z Hiszpanii na Litwę przewoziliśmy niedostępny w sprzedaży detalicznej w zachodniej Europie „rajski specjał”. 

Transport Chłodniczy

Wszystko pod kontrolą

Podczas transportów mamy wszystko pod kontrolą, zwłaszcza temperaturę wewnątrz naczep. To właśnie dlatego wszystkie owoce, warzywa, ryby i mięso, które przewozimy z Hiszpani i Portugalii do Polski, zawsze są świeże.

Frytki leżące na stole a obok nich ketchup i sól

Transport Chłodniczy

Forma musi być

Formę można trzymać albo ją… przewozić. My stawiamy na połączenie obu tych rzeczy. Dlatego, jak zawsze w odpowiednich warunkach, przewieźliśmy z Polski do Francji nową formę próbki kształtu… frytek.

Element rzeźby zrobionej z lodu

Transport Chłodniczy

Kraina lodu

Tym razem masa i rzeźba poszły u nas w parze – dosłownie! Na 6 naczepach przewieźliśmy rzeźby lodowe z Włoch prosto na wystawę w Polsce. My po prostu mamy tę moc.