ISO 9001 Gazele Biznesu 2012 Diament miesięcznika Forbes 2016

Współpraca

Rynek transportu drogowego w Polsce jest niezwykle rozdrobniony. Przeważają na nim małe rodzinne firmy. Jesteśmy przekonani, że jedynie konsolidacja lub ścisła współpraca w ramach większej grupy firm pozwala na zwiększenie rentowności, dzięki uzyskanym efektom skali.

Grupa transportowo-spedycyjna

Zapraszamy rzetelnych przewoźników do nawiązania ścisłej kooperacji z FF Fracht poprzez współtworzenie Grupy Transportowo-Spedycyjnej pod naszym patronatem. Głównym celem powstania Grupy T-S jest wspierania interesów mniejszych firm transportowych poprzez wspólną polityką zakupów, skoordynowane działania handlowe, wspólne szkolenia i wymianę wiedzy oraz organizację usług zmniejszających stałe koszty prowadzenia firmy.

Wypełnij formularz i nawiąż współpracę

Obszary współpracy

Prowadzenie samochodów

Powierzacie nam Państwo swoje samochody, z których korzystamy na zasadzie wyłączności. Nasi dyspozytorzy przekazują wytyczne kierowcom dotyczące realizacji kolejnych zleceń. Rozliczenia następują w oparciu o przeliczenia uzgodnionej stałej stawki za przejechane kilometry zarówno puste jak i ładowne. 
 Przy stałym prowadzeniu samochodów organizujemy ładunki w praktycznie we wszystkich krajach Europy.

Realizacja projektów

Proponujemy Państwu możliwość pełno terminowej współpracy przy realizacji projektów transportowych. Stając się naszym partnerem projektowym udostępniamy Państwu możliwość wyłączności na założonym kierunku przez cały okres trwania projektu. Realizujemy zlecenia na kierunkach europejskich oraz na terenie Azji Centralnej i Kaukazu.

Logistyka meblowa

Dysponujemy możliwością załadunków meblowych w relacji export Austria i Niemcy uwzględniając powroty do Polski z założeniem opcji 1+ miejsc rozładunku.

3 piony współpracy:

  • zlecenia jednorazowe
  • długoterminowa współpraca na multikierunkach
  • prowadzenie samochodów przy określonych kontraktach

Oferujemy:

  • wyspecjalizowane kierunki
  • prowadzenie samochodów
  • logistyka meblowa
  • realizacja projektów

Kontakt

Kontakt dla przewoźników

przewoznicy@fracht.pl

T +48 71 349 03 00
F +48 71 349 03 36