TRANSPORT PONADGABARYTOWY

Chcesz przetransportować jacht, całą fabrykę albo coś równie wielkiego?

To oznacza, że jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy transport ponadgabarytowy na terenie Polski, Europy, a także do wybranych krajów na świecie.
 
W zależności od rozmiaru i rodzaju ładunku dobierzemy odpowiedni pojazd, aby sprawnie i bezpiecznie dostarczyć ładunek do celu. Oczywiście na życzenie Klienta zapewniamy ubezpieczenie ładunków CARGO.
 
Doświadczenie zdobyliśmy między innymi dzięki transportom różnej wielkości maszyn budowlanych i rolniczych, sprzętów znanych producentów AGD w Polsce czy relokacji fabryk w Europie.

CO PRZEWIEZIEMY?

Most

Konstrukcje stalowe, przęsła mostowe

turbina

Elementy elektrowni wiatrowych, turbiny

Traktor

Maszyny budowlane i rolnicze

Silosy

Zbiorniki, kontenery, silosy

samolot

Jachty, samoloty

Biały samochód zapakowywany do ciężarówki

Transport Ponadgabarytowy

Słoń w składzie porcelany?

Choć za nami stoi słoń, to z powierzonymi ładunkami obchodzimy się delikatnie jak z jajkiem, nawet jeśli liczą sobie 3 metry. Aż 22 takie maszyny przetransportowaliśmy z Niemiec do Polski. Efekt? Żadnej ryski i zadowolony Klient!  

Widok fabryk i nieba

Transport Ponadgabarytowy

Zmiana miejsca

Mówiąc, że przewieziemy wszystko, nie żartowaliśmy. Kiedyś na przykład przewieźliśmy… całą fabrykę. Jak to zrobić? Wystarczy tylko wszystko zaplanować, zorganizować 20 specjalnych transportów ponadgabarytowych i gotowe!  

Operator tnący metal w fabryce

Transport Ponadgabarytowy

Więcej niż jedno zwierzę to...

…dwa i pół słonia. Gabaryt odpowiadający wadze tych zwierząt, czyli prasę ważącą 12 ton, przewieźliśmy bez problemów specjalnie dla jednego z producentów AGD w Polsce. 

Jacht na wodzie

Transport Ponadgabarytowy

Wiatr w żagle

Takie transporty zdecydowanie dodają wiatru w żagle. Dla prywatnego odbiorcy przewieźliśmy z Polski do Irlandii… jacht żaglowy. Nie było to łatwe zadanie, ale jacht dotarł na miejsce bezpiecznie, a jego właściciel pewnie żegluje teraz gdzieś po Morzu Irlandzkim.